شنبه، آذر ۱۳، ۱۳۸۹

ستاره داوود بر بام اسلام

پس از سی و چندی سال حکومت اسلامی با همکاری گوگل ستاره داوود را بر بام فرودگاه مهرآباد کشف کرد. این پرده براندازی شگفت انگیز و رازآمیز خشم امت اسلامی را برانگیخته و برادران خداترس را به تب و لرز دچار کرده است. یکی نیست بگوید در کشوری که اقلیت یهودی دارد و صاحب نماینده در مجلس اسلامی هم هست، چرا نباید نشانی از آن ها بر بام بنایی که تنها از آسمان دیده می شود، نقش بسته باشد؟

هنگامی که رهبر امت اسلام پرست با هواپیمای فرانسوی و با کبکبه و دبدبه بر زمین این فرودگاه فرود آمد، ستاره شش پر را ندید؟ سی سال است که برادران بسیج و سپاه از این فرودگاه به سراسر جهان سفر کرده و از پشت تریبون سازمان ملل قتل و عام یهودیان در جنگ دوم جهانی را انکار کرده اند، کور بودند که نشان آن ها را بر بام فرودگاه ندیدند؟ شاید فرودگاه خمینی را برای همین ساخته اند که خدای ناکرده چشم برادران به این ستاره نیفتد؟ یا نکند گوگل جای امام های غیب گو را گرفته است؟

آقایان اسلام پناه مگر از موسی پیامبر یهودیان در کتاب مقدستان به نیکی نام برده نشده ، که حالا نشان مذهب او خشم شما را برانگیخته؟  جان مادرتان این نقش بی زبان را انگیزه خوراک سازی تبلیغاتی برای مصرف داخلی نکنید. زشت است. مگر برادران سراسر ایران را مسجد نکرده اند؟ دست کم حق داشتن این ستاره کوچک را برای اقلیت یهودی نگه دارید.

داستان سازی نکنید و آتش بیار معرکه نشوید. این کشف گوگل و خشم بی موقع شما مضحکه جهان شده است. این نقش ساده هیچ گناهی ندارد. سی و چند سال است که آن جاست، بگذارید همان جا بماند. تا حالا گردن هیچ مسلمانی را که از زیرش رد شده له نکرده از این پس هم نخواهد کرد. با جنجال آفرینی آخوندی دل یهودیان را که تا کنون در کنار شما ایستاده اند نشکنید. حساب ملت ها از دولت ها جداست. این در مورد حکومت خودتان هم صادق است.

۲ نظر:

ناشناس گفت...

ما که هر چی نگاه کردیم چیزی ندیدیم. آدرسی مداری نصفالنهاری میدادی بد نبود ها...

ناشناس گفت...

http://iranasreroshangari.blogspot.com/2010/12/blog-post.html
-----
جلسه پرسش و پاسخ پيرامون مسايل فرهنگي , سياسي ايران در مسنجر پالتاك _ سخنران : مهندس بهرام مشيري


تالار : ايران عصر روشنگري
سخنران : مهندس بهرام مشيري
به همراه جلسه پرسش و پاسخ پيرامون مسايل فرهنگي سياسي ايران
شنبه 4 دي 1389_
25 December 2010_
ده شب به وقت ايران